Bronde – koloryzacja, którą kochają kobiety na całym świecie
test3


Wiecie czym jest koloryzacja Bronde i dlaczego tak wiele kobiet ją pokochało? Jeżeli nie, to koniecznie zatrzymajcie się na sekundę i przeczytajcie nasz artykuł. 

W tym roku bronde powróciło do łask niczym bumerang i jest jednym z bieżących trendów w koloryzacji włosów. Bronde jest bardzo kobiece a do tego niezwykle uniwersalne. Pasuje niemal do każdego typu urody.

Na czym dokładnie polega ta koloryzacja? Bronde jest połączeniem wielu odcieni brązu i blondu, daje efekt lśniących i pełnych głębi pasm. W przypadku blondynek bazą jest kolor blond, brąz stanowi uzupełnienie w postaci delikatnych pasemek. W przypadku brunetek sprawa wygląda odwrotnie – brązowa baza i jasne, blond pasemka. Bronde dąży do tego, aby przejścia między odcieniami były delikatne i wyglądały naturalnie, dlatego w koloryzacji tej można wykorzystać kilka odcieni, ważne, aby były do siebie zbliżone.

4

Bronde jest bardzo uniwersalne i pasuje do wszystkich typów urody. A to wszystko za sprawą możliwości dopasowania odcienia i temperatury kosmyków. Bronde będzie pięknie wyglądać zarówno w wersji chłodnej z czekoladowym brązem i popielatym blondem, jak i ciepłej, z miodowymi refleksami. Dodatkowo jeżeli umieścimy jasne refleksy blisko twarzy, rozświetlimy cerę i nadamy jej zdrowego kolorytu. Co ciekawe, warto rozważyć taką koloryzację zwłaszcza, kiedy włosy nie są zbyt gęste, ponieważ bronde dodaje fryzurze objętości.

3

Koloryzację dla naszej modelki wykonała Starsza Stylistka Alina z 1909 Fryzjerzy.

Dużym atutem tej koloryzacji, jest fakt, że nie wymaga ona częstych wizyt u fryzjera, ponieważ odrosty nie są aż tak widoczne. To bardzo duża zaleta zwłaszcza kiedy nie mamy możliwości częstych wizyt w salonie.

Kopia-MILEKNALATO-plakat-4

Udostępnij