DLA TYCH, KTÓRZY MARZĄ O BLONDZIE. ROZPOCZNIJ U NAS SWOJĄ ŚWIADOMĄ BLOND PRZYGODĘ.
test3

Jako eksperci, wiemy jak ważne jest, aby na każdym etapie przygody z blond pamiętać o właściwie dobranej pielęgnacji. Zaczynamy od bezpiecznej koloryzacji, następnie po usłudze wzmacniamy włosy poprzez oczyszczanie i odżywianie i przekazujemy Ci wiedzę, jak dbać o Twój nieskazitelny odcień i zdrowie włosów dzięki pielęgnacji w domu.

Zwłaszcza, że różnorakie czynniki środowiska zewnętrznego, zanieczyszczenia, twarda woda mogą wpływać na ton blond włosów, który dla Ciebie tworzymy, zmatawiać je i sprawiać, że stają się szorstkie i tracą swój blask. 

Odpowiednia pielęgnacja, od procesu koloryzacji w salonie, po dbanie o nie w domu, sprawia, że efekty pięknego blondu trwają, aż do następnej wizyty w naszym salonie. 

1909_fryzjerzy_najlepszy_fryzjer_w_warszawie_1

MASZ OBAWY PRZED KOLORYZACJĄ BLOND? POWIEDZ NAM O TYM

Jedną z najczęstszych obaw i blokad przed wybraniem koloryzacji rozjaśniającej jest to, aby nasze włosy nie straciły na swojej jakości. Włosy są naszą wizytówką, dbamy o ich zdrowy wygląd. Jednak wiele z nas marzyło chociaż raz spróbować rozjaśnić swoje włosy. Doskonale to rozumiemy i stale poszukujemy najnowszych rozwiązań technologicznych w produktach, których używamy. 

Chcemy opowiedzieć Ci trochę o marce, która powstała z pasji do włosów blond. Lubimy edukować swoich klientów, aby budować wspólne zaufanie i szczerze zdobywać Waszą lojalność.

6.1909_fryzjerzy_najlepszy_fryzjer_w_warszawie

W naszym laboratorium połączeń kolorów posiadamy portfolio produktów do koloryzacji i pielęgnacji Premium BLONDME, które zostało opracowane tak, by zaspokoić wszystkie potrzeby związane z blond włosami i co najważniejsze, by chronić je na każdym etapie procesu koloryzacji.

3_1909_fryzjerzy_najlepszy_fryzjer_w_warszawie

BLONDME z zaawansowanym systemem Wzmacniającym Wiązania jest pierwszą marką produktów do koloryzacji i pielęgnacji, która zapewnia nie tylko modne i nieskazitelne rezultaty koloryzacji blond, ale także doskonałą kondycję włosów, ponieważ stworzono ją jako całościowy system wzmacniający wiązania włosów na wszystkich etapach stosowania. Dzięki zawartości Kwasu Bursztynowego, przenikającego podczas procesu utleniania do włosów, wokół wiązań tworzy się warstwa ochronna. W efekcie większość wiązań pozostaje nienaruszona, a włosy utrzymują swoją wytrzymałość i elastyczność. BLONDME chroni wewnętrzne struktury włosów podczas koloryzacji, tworzy nowe wiązania podczas usług salonowych oraz dba o ich kondycję podczas rytuałów pielęgnacyjnych w domu. 

Mamy  nieograniczone możliwości dopasowania się do Twoich oczekiwań i wykorzystania naszej wiedzy o dobraniu odpowiedniej usługi. 

12_909_fryzjerzy_najlepszy_fryzjer_w_warszawie

Każda usługa koloryzacji wymaga odpowiedniego przygotowania, konsultacji, poznania Waszych oczekiwań, Waszych włosów. Dbamy o to, aby oferować usługi, które odpowiadają podstawie, na której będziemy pracować. Szukamy rozwiązań, aby nie musieć odmawiać Wam przyjemności bycia blond w każdej odsłonie. Finalny efekt to nie tylko olśniewający, wyjątkowy kolor, to również jakość, którą wyczujesz pod palcami i zobaczysz w układającej się strukturze włosów.

 Jeśli marzysz o metamorfozie blond, a Twoją jedyną obawą jest strach przed pogorszeniem kondycji Twoich pięknych włosów, to możesz nam zaufać. Wykonamy dla Ciebie wysoce jakościową koloryzację blond, bez żadnych kompromisów.

Bez względu na to, jaki sposób koloryzacji włosów wspólnie ustalimy podczas konsultacji to możliwości portfolio są tak szerokie, że znajdziemy rozwiązanie na ich znaczącą większość.

Koloryzację włosów modelki wykonał nasz Starszy Stylista Mateusz, stylizację – Starsza Stylistka Ewelina.

Kopia-MILEKNALATO-plakat-2

Udostępnij