1909fryzjerzy.pl

FRYZJER MĘSKI
Fryzjer Męski

Strzyżenie męskie

Mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu, a fryzjerzy salonu 1909 są po to, aby spełnić ich oczekiwania.

Krótkie, długie i średniej długości włosy – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Nasi styliści fryzur, poza cięciem, przekazują Klientom najróżniejsze przydatne rady dotyczące modelowania fryzur i pielęgnacji włosów. Codzienna pielęgnacja staje się szybka, przyjemna i skuteczna – na stałe wpisuje się w rytm życia współczesnego i stylowego Dżentelmena.

Strzyzenie-1909

Czy wiesz, że najważniejsza w strzyżeniu męskim jest precyzja? A precyzja wymaga czasu, dlatego pozornie szybki zabieg cięcia męskiego na krótkich włosach wcale nie trwa krótko. Jednak dzięki dokładności Twoje włosy będą układać się same, tak jakbyś tego chciał

Strzyżenie męskie dzielimy każdorazowo na cztery etapy. Rozpoczynamy wywiadem, który pozwala nam poznać indywidualne potrzeby Klienta. Następnie fryzjer doradza i rekomendujemy najwłaściwszą fryzurę i formę opieki nad włosami. Kolejno przechodzimy do działania, wykonując zaplanowany projekt. Kończymy modelowaniem i pielęgnacją włosów. Umów się do fryzjera męskiego online Tutaj

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Dziedzictwo Cierplikowskiego – Maestro Antoine był fryzjerem, któremu każdy ufał. Na jego fotelu wszyscy czuli się pewnie i bezpiecznie. Zapracowani mieszkańcy Paryża, gwiazdy świata mody (Coco Chanel) i kinematografii (Brigitte Bardot), ale także wielcy politycy, jak Król Jerzy VI, który powierzył mu swój wizerunek przed koronacją.

Dobry fryzjer męski czeka na Ciebie w salonie 1909 Hoża 42 Warszawa Centrum

ZAREZERWUJ WIZYTĘ