1909fryzjerzy.pl

FRYZJER DAMSKI
Strzyżenie damskie

Strzyżenie damskie

Strzyżenie to podstawowa, a zarazem najważniejsza usługa fryzjerska. To dzięki niej kreujemy niezwykłe i stylowe fryzury – zupełnie jak nasz Mistrz. To ona pozwala nam utrzymać świeżość wcześniej wykonanego dzieła oraz pomaga zapewnić łatwość w jego układaniu. Obalamy, podobnie jak Antoni Cierplikowski, mit o problematycznych krótkich włosach. Każda fryzura, jaką tworzymy, jest nie tylko modna, ale również praktyczna i wygodna. Udowadniamy, że perfekcyjne cięcie włosów średnich, krótkich oraz długich może stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Projekt-bez-tytułu112

Czy wiesz, że najwyższej klasy nożyczki, jakich używają Fryzjerzy 1909, są tak ostre, że zapobiegają rozdwajaniu się końcówek? W naszym salonie korzystamy jedynie z profesjonalnych akcesoriów dedykowanych danej usłudze.

Kluczem do stworzenia idealnej fryzury jest dopasowanie jej do rysów twarzy, karnacji i indywidualnych potrzeb każdej Kobiety. Naszą misją jest zniwelowanie do zera stresu, który może wiązać się z wykonywaniem cięcia, dlatego pracę zawsze poprzedzamy dokładną konsultacją, tak aby każda z naszych Klientek czuła się komfortowo. Umów się już dziś do fryzjera damskiego w Salonie 1909. Zapisy przez internet Tutaj

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine był fryzjerem o niezwykłym talencie i artystą o niespotykanej wyobraźni. W roku 1933, wraz z Cècile Sorel, zaprojektował rewię „Vive Paris!”, a w 1934 dla Josephine Baker stworzył słynną fryzurę „z pierścionkami”, w której, jako pierwsza Afroamerykanka, pojawiła się na okładce Vogue’a. Inspiracji, jak sam przyznaje, poszukiwał w malarstwie, rzeźbie i historii.

Dobry fryzjer damski czeka na Ciebie w salonie 1909 w centrum Warszawy.

Kontakt

Adres

ul. Hoża 42
00-516 Warszawa

Godziny otwarcia
Pon-Pt 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 17:00

Zadzwoń do nas

man9-e1531291999649
ZAREZERWUJ WIZYTĘ