1909fryzjerzy.pl

FRYZJER DAMSKI
Strzyżenie damskie

Strzyżenie damskie

Strzyżenie to podstawowa, a zarazem najważniejsza usługa fryzjerska. To dzięki niej kreujemy niezwykłe i stylowe fryzury – zupełnie jak nasz Mistrz. To ona pozwala nam utrzymać świeżość wcześniej wykonanego dzieła oraz pomaga zapewnić łatwość w jego układaniu. Obalamy, podobnie jak Antoni Cierplikowski, mit o problematycznych krótkich włosach. Każda fryzura, jaką tworzymy, jest nie tylko modna, ale również praktyczna i wygodna. Udowadniamy, że perfekcyjne cięcie włosów średnich, krótkich oraz długich może stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Czy wiesz, że najwyższej klasy nożyczki, jakich używają Fryzjerzy 1909, są tak ostre, że zapobiegają rozdwajaniu się końcówek? W naszym salonie korzystamy jedynie z profesjonalnych akcesoriów dedykowanych danej usłudze.

Kluczem do stworzenia idealnej fryzury jest dopasowanie jej do rysów twarzy, karnacji i indywidualnych potrzeb każdej Kobiety. Naszą misją jest zniwelowanie do zera stresu, który może wiązać się z wykonywaniem cięcia, dlatego pracę zawsze poprzedzamy dokładną konsultacją, tak aby każda z naszych Klientek czuła się komfortowo. Umów się już dziś do fryzjera damskiego w Salonie 1909. Zapisy przez internet Tutaj

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine był fryzjerem o niezwykłym talencie i artystą o niespotykanej wyobraźni. W roku 1933, wraz z Cècile Sorel, zaprojektował rewię „Vive Paris!”, a w 1934 dla Josephine Baker stworzył słynną fryzurę „z pierścionkami”, w której, jako pierwsza Afroamerykanka, pojawiła się na okładce Vogue’a. Inspiracji, jak sam przyznaje, poszukiwał w malarstwie, rzeźbie i historii.

Dobry fryzjer damski czeka na Ciebie w salonie 1909 w centrum Warszawy.

Kontakt

Adres

ul. Hoża 42
00-516 Warszawa

Godziny otwarcia
Pon-Pt 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 17:00

Zadzwoń do nas

Dobry fryzjer w Warszawie - umów się
ZAREZERWUJ WIZYTĘ