1909fryzjerzy.pl

OMBRE
OMBRE

Ombre dotyk słońca

Ombre to absolutny hit ostatnich sezonów na ogólnoświatowej scenie fryzjerstwa i mody. To także doskonała propozycja koloryzacji dla Kobiet, które pragną zmiany, ale nie diametralnej metamorfozy. Rozjaśnianie w stylu ombre dotyka tylko końcówek włosów i rozświetla je zaledwie o kilka tonów, pozostawiając jednocześnie nieco ciemniejsze kosmyki przy nasadzie. Jest to niezwykle delikatny i subtelny zabieg, który nietuzinkowo i nieinwazyjnie odświeży każdy look.

Ombre-kopia

Czy wiesz, że ombre to płynny trend, który wywodzi się ze stylu ulicy i ulega ciągłej modyfikacji? Na przykład łagodniejsza i bardziej naturalna odmiana tego zabiegu to… sombre!

Efekt ombre rekomendujemy brunetkom, u których wspomniany zabieg będzie prezentował się szczególnie spektakularnie. Przy tego typu koloryzacji nie można również zapomnieć o nieodłącznej części zabiegu, czyli mistrzowskim cięciu! To ono, na równi z farbą, przyczynia się do uzyskania perfekcyjnego ombre.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine był wizjonerem wprowadzającym na rynek fryzjerski coraz bardziej spektakularne innowacje. Stworzył swoje pierwsze atelier ponad 100 lat temu, jednak oferowane przez nie usługi niewiele różniły się od tych, które możemy spotkać w dzisiejszych salonach.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ