1909fryzjerzy.pl

DLA KOBIET

Fryzjerzy 1909 pomogą Ci odnaleźć nową, olśniewającą i niepowtarzalną wersję siebie.

strzyzenie

STRZYŻENIE

Po wyjściu spod nożyczek Antoniego Cierplikowskiego wszystkie Kobiety, od Marleny Dietrich po Brigitte Bardot, czuły się piękne i wyjątkowe. Nam zależy na tym samym. Chcemy, aby każda z naszych Klientek odnalazła, pod fryzjerską opieką naszego salonu, olśniewającą i niepowtarzalną wersję siebie!

View more
koloryzacja

KOLORYZACJA

Koloryzacja to zabieg dla wszystkich Kobiet, które pragną odświeżyć lub odmienić kolor włosów. W zależności od Twoich oczekiwań i kondycji włosów dobierzemy idealny rodzaj farbowania. Całość usługi uzupełnimy zabiegami regeneracyjnymi, aby zniwelować niepożądane działanie mieszanek koloryzacyjnych i odżywić Twoje włosy.

View more
regeneracja

REGENERACJA

Zaawansowane zabiegi regeneracyjne to ratunek dla zniszczonych i osłabionych włosów. Styliści 1909 dobiorą je indywidualnie po uprzednim zapoznaniu się z rodzajem Twoich włosów, przywracając im siłę, blask i połysk.

View more
prostowanie-wlosow

PROSTOWANIE

Keratynowe prostowanie włosów dedykowane jest Kobietom, które marzą o niepuszących się i odżywionych włosach. Ten trwały zabieg dogłębnie zregeneruje Twoje włosy, ale także pozwoli Ci nad nimi zapanować.

View more
modelowanie

MODELOWANIE

Modelowanie włosów to fantazyjne upięcia, lekkie fale, niezwykłe fryzury i twory, jakie tylko sobie wymarzysz! Nasi styliści pracę rozpoczną od pielęgnacji, a zakończą ją na poradach i rekomendacji produktów, które ułatwią Ci odtworzenie podobnej stylizacji w domu

View more
OMBRE1

OMBRE

Zabieg Ombre Dotyk Słońca rekomendujemy brunetkom, które pragną delikatnej zmiany. Subtelnie rozjaśniając końcówki Twoich włosów, a koloryzację uzupełniając pasującym do Ciebie cięciem, dyskretnie odmienimy Twój wygląd

View more
Sombre1-1

SOMBRE

Zabieg Sombre Więcej Słońca rekomendujemy Kobietom o jasnych odcieniach włosów. Naturalnie wyglądające i słoneczne refleksy odświeżą Twój look, a także nadadzą Twojej fryzurze dynamiki i niepowtarzalnej lekkości.

View more
OLAPLEX-1

OLAPLEX

Olaplex Zabezpieczenie dedykujemy suchym i zniszczonym włosom. Produkt Olaplex wykorzystujemy w zabiegach regeneracyjnych, podczas koloryzacji, a także rekomendujemy jego stosowanie w pielęgnacji domowej. Dzięki niemu włosy będą odżywione, wygładzone i lśniące jak dawniej.

View more
FIBRAPLEX

FIBREPLEX

System Fibreplex wzmacnia włókna włosów podczas zabiegów koloryzacji i rozjaśniania, odżywiając je i znacznie zmniejszając ich łamliwość. Szczególnie rekomendujemy go osobom, które lubią częste zmiany w odcieniach włosów

View more
ZAREZERWUJ WIZYTĘ