1909fryzjerzy.pl

REGENERACJA WŁOSÓW
REGENERACJA

Regeneracja włosów - przywróć swoim włosom blask

Strzyżenie damskie to nie jedyny ratunek dla osłabionych, łamliwych i pozbawionych blasku włosów. Fryzjerski Mistrz z Sieradza oblewał kosmyki miodem, jednak my, podążając za rozwijającą się technologią, stawiamy na nieco bardziej zaawansowane zabiegi regeneracyjne. Wykonujemy je osobno, ale i przy innych usługach fryzjerskich jak , koloryzacja włosów i strzyżenie. Pozwalają nam one uzyskać blask, połysk i wygładzoną strukturę włosa, co bezpośrednio wpływa na zdrowy wygląd wykonanej fryzury!

Projekt-bez-tytułu140-2

Czy wiesz, że niewłaściwe mycie włosów je niszczy? Powoduje plątanie i drażni skórę głowy. Aby tego uniknąć, szampon, odżywka i produkty pielęgnacyjne powinny być dobrane indywidualnie do Twoich potrzeb – Fryzjerzy 1909 chętnie doradzą, po jakie specyfiki powinnaś sięgnąć

Regeneracja włosów do których należy np. stosowanie ampułek regeneracyjnych czy rekonstrukcja włosów – dobieramy indywidualnie po uprzednim zapoznaniu się ze strukturą i potrzebami włosów.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine porównywał włosy do drogocennego futra i nakazywał o nie szczególnie dbać – sam tworzył odżywki pielęgnacyjne. Uważał, że włosy to nie tylko wizytówka każdej Kobiety, ale także element, który nadaje Jej niezachwianej pewności siebie.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ