1909fryzjerzy.pl

KERATYNOWE WYGŁADZENIE WŁOSÓW
Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe wygładzenie włosów to idealne rozwiązanie dla tych, których włosy puszą się i niezbędna jest ich odbudowa. Aplikowana w trakcie zabiegu bezpośrednio na włosy keratyna to naturalny budulec włosów, który zapewnia im zdrowy i odświeżony wygląd. Jest to usługa alternatywna dla codziennego używania prostownicy oraz sztucznych, często silnie chemicznych, preparatów prostujących.

prostowanie

Czy wiesz, że po keratynowym prostowaniu włosów możesz pożegnać się z prostownicą na kilka miesięcy? To nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale także doskonały odpoczynek dla Twoich włosów zmęczonych wysoką temperaturą

Dodatkowym atutem jest fakt, iż uzyskany efekt utrzymuje się od trzech miesięcy do nawet pół roku. Zabieg keratynowego prostowania włosów, poza właściwościami regeneracyjnymi, ma także inne, równie wspaniałe zalety. Utrzymuje w ryzach niesforne loki i chroni przed niepożądanym działaniem wilgoci.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine unikał prostych włosów. Specjalizował się w trwałej ondulacji – uważał, że formy o dużej objętości ukrywają niedoskonałości twarzy, przez co Kobiety czują się pewniejsze siebie. Używał specjalnej masy do tworzenia z włosów dużych i przestrzennych konstrukcji.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ