1909fryzjerzy.pl

ODSIWIANIE
Odsiwianie

Odsiwianie

Zabieg odsiwiania włosów to najprawdziwsza maszyna do podróżowania w czasie. Jest on dostępny w dwóch wariantach: jako usługa samodzielna, bądź też jako dodatek przy usłudze strzyżenia męskiego. Polega on na półtrwałym pokryciu farbą jaśniejszego, srebrzystego włosa, dzięki czemu w krótkim czasie (zabieg trwa zaledwie 5 minut) można cieszyć się powrotem do naturalnego koloru. Dodatkową zaletą usługi odsiwiania włosów jest równomiernie zmywający się odcień, który pozwala cieszyć się piękną fryzurą bez nieestetycznych odrostów.

Untitled-2

Czy wiesz, że odsiwianie nie jest farbowaniem? Jest to specjalny zabieg, który delikatnie tonuje Twoje włosy. Ponadto nie wytwarza sztucznie wyglądających odrostów!

O swój wspaniały i niepowtarzalny wygląd warto dbać zawsze. Odsiwianie włosów to zabieg skierowany przede wszystkim do tych Mężczyzn, którzy przywiązali się do swojego pierwotnego koloru i chcieliby go utrzymać również po pojawieniu się pierwszych siwych włosów.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine farbował swoje włosy na ekscentryczny kolor niebieski. Elementem charakterystycznym jego ubioru była długa peleryna, często czarny habit i oryginalne buty z kryształowymi obcasami.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ