1909fryzjerzy.pl

KOLORYZACJA WŁOSÓW

Wybierz najlepszą koloryzację dla siebie!

Koloryzacja klasyczna

Koloryzacja klasyczna

Koloryzacja klasyczna to farbowanie włósów najwyższej jakości dedykowane wszystkim Kobietom, które chcą przyciemnić lub rozjaśnić aktualny kolor swoich włosów. Ten rodzaj koloryzacji wykonujemy w dwóch wariantach: z użyciem amoniaku lub bez niego. Dodatkowo farbowanie klasyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemem siwych kosmyków. Poprzez pokrycie srebrnych włosów, odpowiadającym im odcieniem, zgrabnie i naturalnie ukrywamy niechciane oznaki upływającego czasu.

Projekt-bez-tytułu143

Czy wiesz, że w składzie koloryzacji klasycznej są proteiny i wyciąg z Drzewa Cudu? Odpowiadają one za ochronę i połysk na długo po zabiegu

Koloryzację klasyczną wykonujemy na dwa sposoby – z wykorzystaniem amoniaku i bez niego. Pierwszy wariant dedykujemy osobom o silnej strukturze włosa, pozwala nam on wprowadzić intensywny i trwały kolor. Drugą opcję kierujemy do tych o wrażliwej strukturze kosmyków i Kobiet w ciąży – jest to farbowanie typu półtrwałego, bez amoniaku.

Projekt-bez-tytułu141
Bez amoniaku - wyjątkowa miękkość

Koloryzacja naturalna

Nie możemy nie zgodzić się z naszym patronem, Antonim Cierplikowskim: naturalność jest piękna! A w salonie 1909 naturalność jest także… trwała i wyrazista! Udowadniamy to każdorazowo przy wykonywaniu koloryzacji naturalnej – z natury! Podczas farbowania włosów wykorzystujemy wyjątkowy i delikatny krem koloryzujący. Składa się on przede wszystkim z oleju z pestek organicznych winogron i lipidów podobnych do tłuszczów występujących w naszych naturalnych włosach. Jesteśmy w stanie przywrócić pierwotną trwałość oraz blask oryginalnego koloru.

Podczas wykonywania naszego naturalnego zabiegu nie sięgamy po amoniak. Decydujemy się na wykorzystanie technologii fitolipidów, która zapewnia maksymalną siłę krycia, naturalne rezultaty koloryzacji oraz wyjątkową miękkość włosów. Wszystko dzięki formułom, w których, gdzie to jest możliwe, używamy naturalnych składników.

Czy wiesz, że koloryzacja naturalna w 1909fryzjerzy w 92% składa się ze składników naturalnych? Do produkcji kremu koloryzującego użyto m.in. oleju z pestek winogron z organicznych upraw

Dynamizm i większa objętość

Koloryzacja trójwymiarowa

Koloryzacja trójwymiarowa 3D to innowacyjny zabieg przeznaczony dla Kobiet, które borykają się z uciążliwym problemem płaskich, opadających i cienkich włosów, a ich marzeniem jest uzyskanie optycznie przestrzennej fryzury o większej objętości! Usługa ta polega na wykonaniu farbowania bazującego na wzajemnym przenikaniu się dwóch lub trzech zbliżonych do siebie odcieni kolorów, dzięki czemu otrzymujemy efekt żywych, dynamicznych i rozproszonych włosów.

Projekt-bez-tytułu140-1

Czy wiesz, że po takiej koloryzacji optycznie zwiększa się objętość włosów?

Opracowaliśmy autorską i unikalną technikę nakładania produktu, która pozwala nam uzyskać niepowtarzalnie przestrzenny i lśniący efekt koloryzacji trójwymiarowej. Robimy wszystko, aby, choć w niewielkiej części, dorównać wizjonerstwu polskiego Mistrza cięcia i koloryzacji z Sieradza!

Projekt-bez-tytułu144
Dekoloryzacja to zabieg dla wszystkich odważnych Kobiet.

Dekoloryzacja włosów

Usunięcie z włosów barwnika, odpowiedzialnego za ich aktualny odcień, pozwala nam na wykonanie pięknej i wyrazistej koloryzacji. Mowa tu o spektakularnych metamorfozach i kolorach nawet najbardziej odmiennych od naturalnego. Fryzjerzy 1909 wykonanie usługi poprzedzają dokładnym wywiadem, dzięki któremu są w stanie dobrać odcień idealnie odpowiadający potrzebom każdej Klientki.

Niestety diametralna zmiana koloru nie byłaby możliwa bez proszku rozjaśniającego, który silnie ingeruje w pigment obecny w strukturze włosa. Aby chronić włosy w profesjonalny i skuteczny sposób, do mieszanki dekoloryzującej dodajemy odżywki regenerujące, które pozostawiają włosy miękkie, lśniące i odżywione.

Czy wiesz, że dekoloryzacja nie musi oznaczać osłabionych, matowych i przesuszonych włosów? Dysponujemy produktami, które dodajemy do mieszanki w celu ochrony i pielęgnacji włosów już podczas koloryzacji

Wyrazistość i piękno koloru

Koloryzacja diamentowa

Wykonanie dwuetapowej koloryzacji diamentowej nie tylko pozwala nam uzyskać wyrazisty, niezwykle soczysty i wspaniale lśniący odcień, ale także pozostawia włosy zdrowe i silne, o wyrównanej strukturze. Dysponujemy szeroką paletą barw: od odcieni klasycznych, przez naturalne, po najbardziej szalone opcje (róż, fiolet, zieleń czy błękit). Przy wykonywaniu usługi korzystamy jedynie z wysokiej jakości produktów do farbowania i pielęgnowania włosów.

Projekt-bez-tytułu142

Czy wiesz, że wykonując tę metodę koloryzacji możesz pozwolić sobie na nieszablonowe, wyjątkowo soczyste kolory

Prace nad koloryzacją diamentową odbywają się czteroetapowo. Poznajemy potrzebę Klienta, aby rozpocząć nałożenie odpowiedniego koloru bazowego. Następnie zaaplikowany odcień wzmacniamy nieinwazyjnym produktem pozbawionym amoniaku i oksydantów. Całość wykańczamy regeneracyjną pielęgnacją i modelowaniem.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?


Antoine był pionierem w koloryzacji włosów, tworzył własne mieszanki i testował je farbując swojego psa. Sam produkował farby.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ