Bezpieczna wizyta w 1909fryzjerzy
test3

 

Bezpieczeństwo stało się obecnie rzeczą najważniejszą dla każdego. Ze względu na pandemię, w salonach fryzjerskich wprowadzone zostały nowe restrykcje. Sprawdź, co robimy dla naszych klientów w salonie 1909fryzjerzy.

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na życie każdego z nas. Wirus przenoszony jest drogą kropelkową, oznacza to że możemy się nim zarazić kiedy nosiciel wirusa kaszle lub kicha w pobliżu nas. Wirus może pozostać na powierzchni mebli lub przedmiotów, w zależności od jej rodzaju oraz panujących warunków.

Co zatem robimy aby wizyta w salonie była bezpieczna?

Przede wszystkim stosujemy się do wszystkich wytycznych sanepidu oraz narzuconych restrykcji i ograniczeń. Regularnie dostosowujemy się do najnowszych wytycznych.

Zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe w lokalach usługowych w strefie czerwonej w której obecnie znajduje się Warszawa. Nasz salon nie jest wyjątkiem, usta i nos muszą zakrywać zarówno klienci jak i pracownicy.

Dodatkowo, udostępniamy płyn do dezynfekcji dłoni dla wszystkich klientów. Nasi pracownicy również stosują się do zaleceń i dezynfekują dłonie podczas pracy. Wirus może przenosić się gdy kaszlemy lub kichamy, dlatego zawsze pamiętaj aby zasłaniać wtedy usta i nos oraz od razu zdezynfekować ręce.

Istnieje możliwość zarażenia się wirusem po dotknięciu powierzchni na których się on znajduje, a następnie dotknięciu okolic ust i oczu. Pracownicy naszych salonów dbają o regularną dezynfekcję foteli, stolików i innych przedmiotów z którymi mają kontakt klienci. Stanowiska pracy są zawsze dezynfekowane po każdym kliencie.

W naszym salonie fryzjerskim wprowadziliśmy również zasłony, które oddzielają poszczególne stanowiska pracy. Dzięki temu masz mniejszy kontakt z innymi klientami i pracownikami, a co za tym idzie bezpieczniejsze warunki do odbycia wizyty w salonie fryzjerskim.

 

Dbajmy o siebie nawzajem w salonie 1909fryzjerzy

Codziennie dbamy i nieustannie staramy się polepszać standardy higieny i bezpieczeństwa w naszym salonie. Robimy to właśnie dla Ciebie! Dla naszych klientów, abyście mogli cieszyć się z bezpiecznej wizyty w salonie fryzjerskim pomimo pandemii. Zależy nam na zdrowiu naszych klientów, ale również na zdrowiu naszych pracowników. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą, o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowania się do zaleceń pracowników, podczas wizyty w naszym salonie 1909fryzjerzy.

Mamy nadzieję że wkrótce się zobaczymy! #uNasBezpiecznie

 

Udostępnij