Szwedzki blond – hit w koloryzacji włosów
test3

Obecnie szwedzki blond to jeden z najbardziej pożądanych kolorów! Chłodny, elegancki, stworzony dla kobiet o jasnej karnacji. No właśnie, nie jest to kolor dla wszystkich, dlatego zanim pobiegniesz do najbliższego salonu fryzjerskiego, przeczytaj nasz wpis i dowiedz się czy jest to kolor dla Ciebie!

Szwedzki blond to odcień, który cieszy się ogromną popularnością. Jego nazwa nawiązuje do stereotypowego wyglądu Szwedek – kobiet o jasnych, niemalże białych włosach. Kojarzy się również z elegancją krajów skandynawskich. Szwedzki blond jest jasny i chłodny, jednak co najważniejsze – bez niebieskiej poświaty. Jego zimny ton dodatkowo podbijają srebrzyste refleksy.

Milek-2

Kolor ten doskonale podkreśli urodę wszystkich niebieskookich i zielonookich kobiet o chłodnej tonacji skóry, jednak pamiętajcie, że jasne włosy podkreślają również wszystkie niedoskonałości cery np. trądzik czy pękające naczynka, więc jeżeli macie z nimi problem warto przemyśleć raz jeszcze dezycję.

Uzyskanie tego koloru samodzielnie w warunkach domowych jest bardzo trudne i może nie przynieść pożądanych efektów. Jeżeli marzy Wam się idealny odcień szwedzkiego blondu, bez żółtych odcieni, polecamy wybrać się do salonu, ponieważ konieczne są profesjonalne farby, a także wprawna ręka fryzjera.

Milek-3

Szwedzki blond nie należy do najłatwiejszych w utrzymaniu. Zimne i jasne pigmenty wypłukują się szybciej, dlatego warto stosować specjalne szampony i odżywki z fioletowym pigmentem, które będą neutralizować żółte refleksy. W naszym salonie, fryzjerzy doradzą Ci jakie kosmetyki zastosować, aby cieszyć się pięknym chłodnym odcieniem jak najdłużej. 

Koloryzację dla naszej modelki wykonały: Dominika i Ania z 1909 Fryzjerzy.


Kopia-MILEKNALATO-plakat

Udostępnij