1909fryzjerzy.pl

OLAPLEX
OLAPLEX ZABEZPIECZENIE

OLAPLEX ZABEZPIECZENIE

Zdrowe włosy to dla nas priorytet, dlatego regularnie monitorujemy najnowsze trendy związane z regeneracją zniszczonych kosmyków.Jednym z naszych ulubionych zabiegów i jednocześnie tym, który najczęściej rekomendujemy suchym i wymagającym pielęgnacji włosom, jest zabieg Olaplex. Bezkonkurencyjnie odbudowuje zniszczoną strukturę, chroni podczas codziennie wykonywanych w domu zabiegów modelujących, a jednocześnie niweluje szkodliwe działanie farby podczas koloryzacji.

Projekt-bez-tytułu143-1

Czy wiesz, że Olaplex to produkt stosowany nie tylko do wykonania klasycznej usługi regeneracyjnej, ale przede wszystkim specyfik dodawany do mieszanki farbującej, aby zapobiegać zniszczeniu struktury włosa? Stosowanie podczas zabiegów koloryzacyjnych produktów pielęgnacyjnych i chroniących, znacznie poprawia kondycję włosów

Olaplex zastosowany w procesie regeneracji wzmocni i odbuduje strukturę włosów, a także przywróci im dawny blask. Olaplex dodany do mieszkanki koloryzacyjnej przyczyni się do ochrony kosmyków poprzez domknięcie ich łusek. Olaplex wykorzystywany w pielęgnacji domowej odbuduje zniszczone włosy, a także zabezpieczy je  przed kolejnym zabiegiem chemicznym.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Życie Maestro Antoine było wspaniałym i olśniewającym teatrem. Urzeczony postacią Cierplikowskiego Andre Citroen, założyciel wielkiej fabryki samochodów, powiedział, że dla Antoniego gotów jest wykonać samochód nawet z kwadratowymi kołami. I rzeczywiście, wkrótce w fabryce Citroena zmontowano auto o geometrycznych liniach z kwadratowymi reflektorami, zaprojektowanymi przez fryzjerskiego Mistrza.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ