1909fryzjerzy.pl

STRZYŻENIE BRODY
Strzyżenie brody

Strzyżenie brody

Zarost należy zawsze dopasować do stylu, fryzury i kształtu twarzy. Zwykłe strzyżenie brody to czynność paradoksalnie bardzo wymagająca i kluczowa w uzyskaniu nieskazitelnego i spójnego looku. Zarost należy bowiem zawsze dopasować do stylu, fryzury i kształtu twarzy Mężczyzny. Tylko dzięki wzięciu pod uwagę tych wszystkich czynników możemy otrzymać profesjonalny i świeży efekt. Gęstość zarostu to sprawa drugorzędna – nawet rzadko okalające twarz włosy można uformować w brodę dodającą męskości i atrakcyjności.

broda2

Czy wiesz, że pielęgnacja brody to nie tylko regularne przycinanie? To również relaksujący peeling skóry, stosowanie dedykowanych produktów pielęgnacyjnych i częste wcieranie olejków przeznaczonych do konkretnej odmiany zarostu.

Warto również pamiętać, że broda to także niezwykle szlachetna ozdoba i absolutny hit ostatnich sezonów w modzie męskiej. Natomiast wszelkie olejki, balsamy, woski i szampony stały się dla wielu mężczyzn nieodzownym kompanem każdej porannej stylizacji. Specjaliści salonu 1909 posłużą radą w wyborze idealnego specyfiku pielęgnacyjnego dla każdego rodzaju zarostu. Umów się na strzyżenie brody przez internet Tutaj

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine posiadał ponad 100 salonów na całym świecie. U schyłku życia sprzedał wszystkie atelier wraz z posiadłościami w Kalifornii, apartamentem przy Piątej Alei w Nowym Jorku, a także kamienicami w Paryżu, aby powrócić do rodzinnego Sieradza. Właśnie tam spokojnie spędził ostatnie lata swojego życia.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ