1909fryzjerzy.pl

FIBREPLEX
Fibreplex

Fibreplex

System Fibreplex pozwala nam zapewnić ochronę Twoich włosów przy zabiegu farbowania.Dodanie produktu do mieszanki koloryzacyjnej lub rozjaśniacza niweluje ich niepożądane działanie, jednocześnie nie wydłużając zabiegu i nie wpływając na intensywność oraz trwałość wykonanego odcienia. Produkt wzmacnia włosy i znacznie zmniejsza ich łamliwość.

Fibre-kopia

Czy wiesz, że stosowanie podczas zabiegów koloryzacyjnych produktów serii Fibreplex, może ograniczyć łamliwość włosów, aż o 94%?

System Fibreplex wykorzystuje trzy innowacyjne produkty stosowane oddzielnie. Z pierwszego z nich korzystamy podczas przygotowywania mieszanki koloryzacyjnej. Kolejny stosujemy po zmyciu nadmiaru farby. Natomiast ostatni to kosmetyk stworzony z myślą o pielęgnacji domowej.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Maestro Antoine był fryzjerem o niezwykłym talencie i artystą o niespotykanej wyobraźni. W roku 1933, wraz z Cècile Sorel, zaprojektował rewię „Vive Paris!”, a w 1934 dla Josephine Baker stworzył słynną fryzurę „z pierścionkami”, w której, jako pierwsza Afroamerykanka, pojawiła się na okładce Vogue’a. Inspiracji, jak sam przyznaje, poszukiwał w malarstwie, rzeźbie i historii.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ