1909fryzjerzy.pl

SOMBRE
SOMBRE

Sombre więcej słońca

Podczas gdy efekt ombre dedykujemy brunetkom, zabieg bliźniaczy, sombre, został stworzony z myślą o Kobietach mogących pochwalić się słowiańsko-skandynawską urodą. Koloryzacyjny trend, na punkcie którego oszalały miliony na całym świecie, to niespotykanie naturalny i lekki zabieg farbowania, który cechuje się delikatnym rozjaśnieniem, przypominającym to, którego poszukujemy w promieniach letniego słońca. Nie bez powodu poetycko nazywany bywa „subtelnym muśnięciem słońca”.

Projekt-bez-tytułu141-1

Czy wiesz, że sombre to koloryzacja, która nie uzależnia Cię od comiesięcznych wizyt w salonie? Nie powoduje odrostów, optycznie zwiększa objętość i dynamikę Twojej fryzury. Przypomina refleksy wytworzone przez gorące, hollywoodzkie słońce

Efekt sombre rozświetla twarz, modeluje fryzurę i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Styliści 1909 nie tylko dobiorą do Twojej koloryzacji piękne i efektowane cięcie, które podkreśli uzyskany efekt, ale również posłużą radą o najodpowiedniejszych rodzajach modelowania i kosmetykach pielęgnacyjnych dla tego rodzaju farbowania.

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

W 1939 roku Maestro Antoine został zaproszony do Hollywood przez znaną wytwórnię filmową w charakterze speca fryzur filmowych. Ameryka go pokochała! W Nowym Jorku czekały na niego tłumy dziennikarzy i reporterów, a na krótką fryzurę namówił nawet Eleonorę Roosevelt – żonę prezydenta Stanów Zjednoczonych. W latach 30. w Stanach Zjednoczonych działało aż 121 zakładów firmowanych jego nazwiskiem.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ