1909fryzjerzy.pl

MODELOWANIE WŁOSÓW
Modelujemy i fantazyjnie upinamy na różne sposoby.

Modelowanie włosów

Podczas tworzenia upięć puszczamy wodze fantazji i kreujemy prawdziwą sztukę inspirowaną pięknymi i abstrakcyjnymi dziełami naszego Mistrza – Cierplikowskiego. Modelujemy i fantazyjnie upinamy na różne sposoby. Od romantycznych i zwiewnych fal po prawdziwie ekstrawaganckie fryzury. Całość usługi uzupełniamy wieloma wskazówkami dotyczącymi domowej pielęgnacji – od zaprezentowania łatwych trików po rekomendację produktów, które ułatwią samodzielne modelowanie włosów.

IMGL9530

Czy wiesz, że umiejętne używanie produktów do stylizacji to połowa sukcesu w utrzymaniu trwałej i efektownej fryzury? Fryzjerzy 1909 chętnie podzielą się swoją wiedzą – zbadają Twoje włosy, a następnie doradzą, co i w jaki sposób aplikować

Styliści salonu 1909 nie tylko doradzą fryzurę idealnie dopasowaną do wydarzenia, na które będzie przygotowywana, ale także sprawią, że będzie ona wspaniale współgrać z osobowością, rysami i kształtem twarzy, oraz kreacją Klientki. Czesanie poprzedzamy pielęgnacją, dzięki której wykonana fryzura staje się jeszcze piękniejsza!

Co by zrobił Antoni Cierplikowski?

Dziedzictwo Cierplikowskiego – Maestro Antoine był mistrzem w kręceniu włosów na lokówkę, tworzył z nich wspaniałe fale i zachwycające kaskady. Sam produkował lakier, który utrwalał efekt doskonałych spirali. Nadzorował pracę 400 fryzjerów wykonujących efektowne upięcia podczas koronacji króla Jerzego VI. A już jako czternastolatek czesał swoją mamę, używając do tego miodu w celu podtrzymania niesfornych kosmyków.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ