Trendy w koloryzacji 2021 – Miedziano-złoty blond
test3

Jeżeli jesteś wielbicielką włosów o ciepłych odcieniach to wśród trendów na 2021 rok także znajdziesz coś dla siebie. W tym roku do łask powraca słoneczna odsłona miedzianego blondu! Do jakiego typu urody pasuje? Jak o niego dbać aby nie stracił swojego blasku? Poniżej odpowiadamy na te pytania!

Zanim zdecydujesz się na miedziano-złoty blond warto dowiedzieć się, czy jest to kolor dla Ciebie. Jeżeli jesteś osobą z jasną, a nawet mleczną karnacją, to jesteście dla siebie stworzeni! Twoja cera w otoczeniu włosów w tym kolorze zyska zdrowy koloryt i blask. Jeżeli chodzi o kolor oczu, miedziano-złoty blond pięknie komponuje się z zieloną i niebieską tęczówką. Jeżeli masz taki kolor oczu, miedziano-złoty blond podkreśli kolor Twojej tęczówki i nada spojrzeniu głębi.

1909fryzjerzy_miedziano-zloty_blond_koloryzacja_wlosow_najlepszy_fryzjer_w_warszawie_1

Miedziano-złoty blond w swojej tonacji jest ciepły i słoneczny, delikatnie ociera się o rudość. Ta rudość sprawia, że rysy twarzy optycznie stają się bardziej miękkie, dlatego kolor ten jest świetną opcją dla osób, które mają silnie zarysowane linie policzków czy szczęki.

1909fryzjerzy_miedziano-zloty_blond_koloryzacja_wlosow_najlepszy_fryzjer_w_warszawie_2

Aby cieszyć się pięknym i głębokim kolorem jak najdłużej konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Najlepiej jest stosować kosmetyki przeznaczone do włosów farbowanych – zatrzymują one pigment na włosach. Miedziano-złoty blond będzie szczególnie pięknie prezentował sie, kiedy zadbasz także o kondycję włosów. Odpowiednia pielęgnacja obejmująca ich nawilżenie oraz ochrona przed działaniem wysokich temperatur zapewni im zdrowy blask i sprawi, że włosy będą prezentować się świeżo i naturalnie.

Koloryzację dla naszej modelki wykonał Starszy Stylista Mateusz.

Kopia-MILEKNALATO-plakat-3-2

Udostępnij