1909fryzjerzy.pl

1909

Salon fryzjerski 1909

Historia pięknych włosów.

Historia

Mistrzowskie cięcie z historią w tle

Marka 1909 upamiętnia epokową pracę oraz fantazję fryzjera Antoniego Cierplikowskiego, który w 1909 roku, w Paryżu, jako pierwszy fryzjer ostrzygł kobietę „na chłopczycę”. Fryzura ta – obok sukienek Coco Chanel – dała początek modowej rewolucji międzywojnia. W naszym salonie  w sposób bezpośredni odwołujemy się do jego wybitnych prac, a także staramy się naturalnie kontynuować zaprezentowany przez niego ponad sto lat temu pomysł na sztukę tego rzemiosła. Zarówno to, czego doświadczą Państwo na fryzjerskim fotelu, jak również cała przestrzeń salonu, utrzymane będą w wysmakowanym stylu – charakterystycznym dla dekady, w której swoje małe dzieła sztuki tworzył we Francji nasz uzdolniony rodak.

FOTA4-952x1024

Oferta

man9-e1531291999649

To tu historia przecina się z nowoczesnością

1909 to nowa jakość na warszawskiej scenie fryzjerstwa i pielęgnacji włosów. Salon fryzjerski zlokalizowany jest w odrestaurowanej, z najwyższą dbałością o detal, historycznej kamienicy w centrum Warszawy z 1895 roku. Łączy najlepsze tradycje rzemieślnicze z nowoczesną filozofią niezwykłych metamorfoz oraz zdrową stylizacją włosów (strzyżenia, koloryzacji i regeneracji). Stąd też w naszym atelier można spotkać się z rozbudowaną i nieszablonową paletą oferowanych usług, które w połączeniu z doświadczeniem naszych fryzjerów gwarantują niezwykły i satysfakcjonujący efekt końcowy.

Styliści

Fryzjerzy 1909 doradzają, kreują, dbają i pielęgnują.

Każdą usługę poprzedzamy dokładnym wywiadem, aby tworzone fryzury, koloryzacje i stylizacje indywidualnie dopasować do potrzeb każdej Kobiety oraz każdego Mężczyzny. Pragniemy, aby każdy na naszym fotelu czuł się pewnie i komfortowo. Naszym celem jest zadbanie nie tylko o kondycję Twoich włosów, ale także o Twoje dobre samopoczucie i niezachwianą pewność siebie. Z tą ideą i korzystając z produktów najwyższej jakości, mamy nadzieję dokonywać spektakularnych metamorfoz. Zależy nam na tym, aby Twoje włosy były piękne na co dzień, a nie tylko po wyjściu z salonu 1909, dlatego z przyjemnością przekażemy Ci rady dotyczące ich domowej pielęgnacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i wspólnego poszukiwania własnego, unikalnego stylu. Stylista fryzur czeka na Ciebie! Będzie nam miło Cię gościć w naszym salonie.

Styliści fryzur w 1909.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ