Czy Front Blond musi być blond?
test3

Front Blond to jedna z najpopularniejszych koloryzacji lata 2020.

A co będzie modne na zimę? Nie ograniczamy się do blondów! Koloryzacja w stylu Front Blond pasuje do każdego koloru włosów. Front Blond dla każdego w 1909fryzjerzy!

3-1

Koloryzacja Front Blond stała się hitem sezonu lato 2020.

Jest popularna wśród kobiet o wszystkich odcieniach blondu. Polega na lekkim rozjaśnieniu pasm włosów, otaczających twarz. Poprawna koloryzacja Front Blond cechuje się naturalnością. Rozjaśnione pasma są tylko delikatnie jaśniejsze od reszty włosów. Mają one w pewien sposób imitować pasemka naturalnie rozjaśnione od słońca, dlatego nawet wskazane jest, jeśli nie są idealnie dokładnie rozjaśnione i pozostawiony jest naturalny odrost. Co daje taka koloryzacja? Jaśniejsze włosy wokół twarzy sprawiają że twarz jest rozpromieniona i jaśniejsza. Sprawia się wrażenie bardziej wypoczętej, podkreśla naturalną urodę.

 

Front Blond musi się ograniczać do blondu? Nie!

Koloryzacja w stylu Front Blond jest odpowiednia dla każdego koloru włosów – brązy, rudości, ciepłe jak i zimne tonacje. Polega ona na delikatnym rozjaśnieniu przednich pasm, rozświetlają one twarz tak jak w przypadku klasycznej koloryzacji Front Blond. Ważne jest profesjonalne wykonanie koloryzacji, tak aby rozjaśnienia nie były zbyt jasne, ponieważ będą wyglądać nienaturalnie. Odpowiedni kontrast między odcieniem włosów a rozjaśnionymi pasmami da pożądany efekt rozpromienionej twarzy, doda witalności i energii.

2-1

Na koloryzację Front Blond zdecydowała się Alina!

Postanowiła odświeżyć swoją fryzurę z pomocą Starszej Stylistki Ani z 1909fryzjerzy, która wykonała koloryzację. Alina postanowiła pozostać przy ciemnych włosach i dodać ciepłe rozjaśnienia w stylu Front Blond, ale odpowiednio dobrane do jej koloru włosów. Ciepłe pasma w kasztanowym odcieniu ociepliły twarz Aliny, podkreślając naturalne atuty i kolor jej oczu. 

4-1

Zastanawiasz się czy koloryzacja Front Blond jest odpowiednia dla Ciebie? Zapytaj swojego stylistę podczas następnej wizyty w 1909fryzjerzy o koloryzację w stylu front blond! Umów się na wizytę już teraz, kliknij tutaj!

Udostępnij