Kolory jesieni 2020
test3

Kolory jesieni 2020 – Rudy i Brąz

Jesień i zima to czas gdy robi się coraz zimniej i bardziej ponuro. Jak temu zaradzić? Zmiana kolorów włosów może być dobry pomysłem. Jaką koloryzację wybrać? Poznaj kolory jesieni!

Gdy potrzebujemy zmiany lub odświeżenia zmiana stylu może okazać się odpowiedzią na nasze potrzeby. Na jesień i zimę wiele osób skłania się ku ciepłym kolorom jak rudy i brązy.

2

Rudy kolor wraca do łask! Wyjątkowo dopasowuje się do jesiennych krajobrazów. Uważa się że rude włosy to koloryzacja tylko dla odważnych. Nic bardziej mylnego! Jest wiele odcieni i tonacji rudych włosów. Świetnie podkreślają kolor oczu, sprawiają że twarz jest rozpromieniona. Takie odcienie najczęściej pasują do jasnej karnacji. Rude włosy podkreślą też przebarwienia i zaczerwienienia na twarzy, dlatego nie zawsze jest to najlepszy wybór.

4

Jeżeli nie przepadasz za ciepłym rudym, to co wtedy? Brązy! Mocne brązy, zwłaszcza w zimnych tonacjach świetnie sprawdzają się zimą. Najmodniejsze brązy jesieni 2020 to przede wszystkim ciemna gorzka czekolada lub espresso, lekko wpadające w czerń. Sprawdzają się przy wielu różnych odcieniach skóry, podkreślą ciemny kolor oczu. Jakie są największe atuty brązów? Najmniej się wypłukuje spośród wszystkich innych kolorów. Dzięki tej koloryzacji odrosty są mało widoczne, przez to włosy wyglądają bardzo naturalnie. Kolor dodaje elegancji i pewności siebie. Jeżeli dobrze się czujesz w ciemnych włosach to może to być idealna koloryzacja dla Ciebie!

3

Ciepły rudy lub zimne brązy to świetna koloryzacja na jesień i zimę. Wahasz się jaki kolor jesieni będzie dla Ciebie odpowiedni? Odwiedź nasz salon i skonsultuj się ze stylistą, który pomoże i doradzi w wyborze odpowiedniego koloru.

 

Udostępnij