2. Urodziny 1909fryzjerzy
test3

Salon 1909fryzjerzy obchodzi 2. urodziny!

Czas leci szybko! Jeszcze nie tak dawno salon fryzjerski na Hożej 42 dopiero się otwierał i zaczynał swoją pracę. W tym roku salon kończy już 2. urodziny!

Od samego początku 1909fryzjerzy miało być miejscem wyjątkowym. Dlaczego? Ponieważ tak jak nikt inny podziwiamy tradycyjne rzemiosło fryzjerskie. Antoni Cierplikowski, który zrewolucjonizował fryzjerstwo na całym świecie. Stał się inspiracją założycieli salonu – Kasi Poniatowskiej – Miłek oraz Darka Miłka. To właśnie Cierplikowski w 1909 roku dokonał zmiany w światowym fryzjerstwie kobiet, dzięki fryzurze “na chłopczycę”.

4

Kreatywność, innowacja i brak ograniczeń.

To wartości które głosił Antoni Cierplikowski poprzez swoją pracę, a my cieszymy się że po 111 latach przełożyliśmy te wartości na potrzeby nowoczesnych kobiet ale również i mężczyzn. Jest to jedyne takie miejsce gdzie historia klasycznego fryzjerskiego rzemiosła przecina się z nowoczesnością. 

2

Salon 1909fryzjerzy od dwóch lat jest miejscem o wyjątkowej atmosferze. To nasi klienci ale również i pracownicy sprawiają że można się tutaj poczuć jak na spotkaniu z najlepszymi przyjaciółmi. Dziękujemy wszystkim, którzy są częścią salonu 1909fryzjerzy, to miejsce może być wyjątkowe właśnie dzięki Wam.

Aby podziękować naszym klientom z okazji urodzin zorganizowaliśmy konkurs. Chcielibyśmy, abyście mogli podzielić się naszym salonem z bliską Wam osobą. Dlatego na naszym Facebooku i Instagramie opublikowaliśmy konkurs, w którym można wygrać strzyżenie i zabieg regeneracyjny u Starszych Stylistek Magdy i Ireny dla Ciebie i Twojej/Twojego przyjaciela/przyjaciółki, a także zestawy kosmetyków do Waszych włosów. Aby wziąć udział należy pod postem konkursowym oznaczyć przyjaciela/przyjaciółkę i krótko opisać jakie najciekawsze wspólne wspomnienie Was łączy, a także zaobserwować nasz Instagram i polubić stronę na Facebooku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 28. października!

3

Uwaga!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną stosujemy się do najwyższych standardów bezpieczeństwa, aby dbać o zdrowie naszych klientów jak i pracowników. Zwycięzcy konkursu, tak samo jak wszyscy klienci salonu 1909fryzjerzy są obsługiwani zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach bezpieczeństwa w salonie fryzjerskim przeczytaj nasz poprzedni wpis na blogu – “Bezpieczna wizyta w 1909fryzjerzy” oraz śledź naszego Instagrama i Facebooka aby otrzymać najnowsze informacje dotyczące bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich.

Udostępnij