Jak zagęścić włosy?
test3

Rzadkie włosy często są dużym źródłem kompleksów. Wiele osób chciałoby wiedzieć, jak zagęścić włosy. Niektóre osoby posiadają niezbyt gęste włosy od urodzenia i jest to przyczyna genetyczna. Natomiast czasami włosy potrafią przerzedzić się na skutek czynników takich jak: stres, choroby, nieodpowiednia dieta oraz wiele wiele innych. Jest kilka metod, które warto wypróbować, aby zwiększyć gęstość Twoich włosów, przyjrzyjmy się im wspólnie. Pamiętaj jednak, że jeśli twój problem jest poważny, a wszystkie metody zawodzą najlepszym wyjściem będzie wizyta u lekarza.

Aby zagęścić włosy ->Po pierwsze: skóra głowy

włosy-rzadkie-gęste-zagęszczanie-1909fryzjerzy

Nasi styliści mówią: PEELING!

Pamiętaj o tym, że to właśnie ze skóry wyrastają włosy i stan skóry ma tutaj ogromne znaczenie. Sama łodyga to część martwa włosa – częścią żywą jest cebulka, która znajduje się w głębi skóry.

Jest jedna fajna metoda, którą możesz wypróbować w zaciszu domowym samodzielnie. Mianowicie: peeling do skóry głowy. Styliści 1909 Fryzjerzy polecają tę metodę ze względu na to, że skutecznie usuwa obumarły naskórek, pozytywnie wpływa na pracę gruczołów łojowych, ale co najważniejsze w przypadku włosów rzadkich, że peeling poprawia krążenie, a tym samym pobudza mieszki włosowe do porostu.

…oraz masaż skalpu

Tylko i wyłącznie SYSTEMATYCZNY! Żeby masaż dał jakiekolwiek efekty musi być wykonywany codziennie, przez dłuższy czas. Dobrze jakbyś znalazła PRZYNAJMNIEJ 5 minut dziennie na tę czynność. Masaż możemy wykonywać rękami, w kierunku: od czoła do karku (w taki sposób ułożone są mięśnie na głowie) kolistymi ruchami. Regularne wykonywanie masażu przynosi pozytywne efekty: przede wszystkim dotlenia on cebulki włosowe i pozwala zahamować wypadanie włosów. Co więcej ,poczujesz się po nim zrelaksowana i odprężona, a jak już wcześniej wspomnieliśmy: stres jest niszczycielem gęstych włosów!

 

[optin-monster-shortcode id=”ymmahmvrgj3nb82anndr”]

 

Aby zagęścić włosy ->Po drugie: zdrowe ciało

Jeśli Twoje włosy sprawiają problemy, zastanów się nad zmianą diety. Prawda jest taka, że to, jak się odżywiamy, ma ogromny wpływ na stan naszych włosów i skóry, więc bez zdrowej diety efekty innych zabiegów zagęszczających nadal nie będą zadowalające.

 

Aby zagęścić włosy ->Po trzecie: odpowiednie produkty

Ze względu na fakt, że każdy włos jest inny i potrzebuje indywidualnej opieki, zapraszamy do salonu 1909 Fryzjerzy, gdzie nasi styliści chętnie doradzą Ci, jakie produkty oraz metody będą najlepsze dla Twoich włosów!

Zapraszamy, na Hożą 42 na bezpłatną konsultację!

Do zobaczenia!

 

Udostępnij